EKONOMİ ZİRVESİ “Türk Ekonomi Ve İş Dünyası’nın Marka Etkinliği 24-25 Kasım’da Hibrit Olarak Gerçekleştirilecek.”

EKONOMİ ZİRVESİ “Türk Ekonomi Ve İş Dünyası’nın Marka Etkinliği 24-25 Kasım’da Hibrit Olarak Gerçekleştirilecek.”

Bu haber 9056 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’de marka olmuş etkinliklerin başında gelen Uludağ Ekonomi Zirvesi, 24-25 Kasım 2021 tarihlerinde, hibrit (fiziksel ve online) olarak gerçekleşecek. İş ve ekonomi dünyasının tüm önemli aktörlerini buluşturan Zirve’nin ilk günü fiziksel paneller Swissotel İstanbul’da gerçekleştirilecek ve ayrıca etkinliğin tamamı iki gün boyunca kamuya açık ücretsiz olarak http://www.uludagekonomizirvesi.orgadresinden canlı takip edilebilecek.

Capital, Ekonomist ve Start Up dergileri tarafından 2012 yılından bu yana düzenlenen ve Co-Sponsorluğunu Coca-Cola Türkiye’nin üstlendiği bu yılki ikinci Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana teması “Sürdürülebilirlik ve Gelecek” olarak belirlendi. Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin Gold Sponsorları arasında BSH, Doğanlar Holding, Doğan Yatırım Bankası, Fairy, Orkid, Papara, Socar ve Türkiye İş Bankası yer alıyor. Zirve’nin Etkinlik Sponsorluğunu sahibinden.com üstlenirken Destek SponsorlarıAccor Grubu ile TBWA ve Digital Signage Sponsoru Sistem 9 oldular.

Zirve’de Sürdürülebilirlik Ve Gelecek Konuşulacak

24-25 Kasım 2021 tarihlerinde hibrit olarak düzenlenecek yılın son büyük ekonomi buluşmasında, birbirinden değerli konuşmacılar, uzman ekonomistler, kamu yöneticileri ve fikir önderleri yer alacak. “Sürdürülebilirlik ve Gelecek” ana temasıyla tüm dünyadan liderleri, yöneticileri ve iş insanlarını bir araya getiren Zirve’de, pandemi sonrası hem yeni dünyada sürdürülebilir ekonomi, iş modelleri ve stratejiler ele alınacak hem de sosyal düzende geleceğe dair öngörüler ve olası senaryolar tartışılacak.

Sürdürülebilirliğe liderlik etme, yaratıcı döngüsel ekonomi uygulamalarının artan önemi, bankacılıkta yeni yaklaşımlar, global ekonominin geleceğini şekillendirecek trendler, fintech ve start-up’lar, gençlere yatırım ve Türk markalarının global başarılarının konuşulacağı Zirve yine kamuoyuna açık bir şekilde sosyal medya platformlarından canlı yayınlanacak.

Sedef Seçkin Büyük: “Mart Ayındaki Zirve’de 100’ün Üzerinde Konuşmacı Vardı”

Bu yıl 24-25 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen Zirve’de sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan teknolojiye, dijital dönüşümden sürdürülebilirliğe kadar pek çok sektörün nabzının tutulduğunu belirten Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü Sedef Seçkin Büyük, “Yeni Dünyaya Hazır Mıyız? ana temasıyla iki gün süren bu yılki ilk zirvemizde 100’ü aşkın konuşmacı ağırladık. Pandemi nedeniyle Zirve’yi İstanbul’a taşıdık ve pandemi koşullarına uygun şekilde tasarladık. 10’uncu yılını kutladığımız Uludağ Ekonomi Zirvesi’ni hibrit olarak aynı yıl ikinci kez düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz. Türkiye’de ve bölgede her yıl heyecanla beklenen, ses getiren önemli bir fikir platformu olmaya devam eden zirvemize ilgi gösteren tüm katılımcılara, izleyicilere, sponsorlara ve emeği geçenlere şimdiden teşekkür ederiz” dedi.

Ekonomi Otoriteleri De Zirve’de Olacak

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde bu yıl da Türkiye ekonomi ve iş dünyasına yön veren isimler konuşmacı olarak katılacaklar. Konuşmacılar arasında Papara CEO'su Ahmed Faruk Karslı, TBB Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar, Coca - Cola Türkiye Genel Müdürü Başak Karaca, Sahibinden.com CEO'su Burak Ertaş, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Citibank Türkiye CEO'su Emre Karter, İş Bankası CEO'su Hakan Aran, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Uipath Avrupa Başkanı Tansu Yeğen, Socar Türkiye CEO’su Zaur Gahramanov, Arçelik Ceo’su Hakan Bulgurlu, Eski Dünya Bankası Başkan Yardımcısı Ian Goldin, Columbia Üniversitesi Earth Institute Kurucusu, Nobelli ekonomist Profesör Dr. Jeffrey Sachs gibi isimler sayılabilir.

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation