SANAYİ KURULUŞLARI

SANAYİ KURULUŞLARI "Hager Exclusive tasarım ve teknolojiyi buluşturuyor. "

Bu haber 16854 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Tasarımda teknolojiyi yaşam felsefesi olarak kabul eden Hager Group, anahtar priz serisinin tüm önemli parçalarını tek bir iletişim noktasında toplayarak, proje yönetim süreçlerini önemli ölçüde kolaylaştırıyor. 

Tasarım ödüllü ürünleri ile ev, ofis ve otellerdeki kullanım alanlarına yönelik özel çözümler sunan Hager Group, bireysel tasarımın en kolay yolu olan Hager Exclusive ile özel tasarım anahtarları kullanıcılarıyla buluşturuyor. Hager Exclusive, tasarımları benzersiz kılmak için çok sayıda yüzey, renk ve malzeme opsiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. 

Hager ve Berker markalarından oluşan Hager Exclusive ile kişiselleştirilmiş ürün seçenekleri kullanıcılarla buluşuyor. Son kullanıcıların zevkine hitap eden mimari tasarımlar inovasyonla entegre edilerek geleceğin dizayn trendlerine yön veriyor. 

Standart tasarım anlayışı terk ediliyor

Hager Exclusive mevcut ürün serilerini standart bir tasarımdan çıkararak, son derece titiz bir şekilde özel olarak geliştirilmiş makinelerde elle üretilen eksiksiz modern tasarım yelpazesiyle tanıştırıyor. Böylece alışılmış yüksek standart ve kalite ile özel tasarım istekleri Hager garantisi ile elde ediliyor. Hager Exclusive özel tasarım anahtarlar ile bir tasarımı benzersiz kılmak için çok sayıda yüzey, renk ve malzeme opsiyonları sunuluyor. Arzu edilen tasarım ne ise o tasarım anahtar serileri kullanıcılarla buluşuyor. 

Sadece bir telefonda istenilen tasarım 

Hager Exclusive ile proje yönetimi de önemli ölçüde kolaylaşıyor. Sadece bir telefonla istenilen tasarım kolaylıkla yaratılırken, bu sayede anahtar priz serisinin tüm önemli parçaları için tek bir iletişim noktasına sahip olunuyor. Bu sayede de proje yönetimi önemli ölçüde kolaylaşıyor. Üç ya da dört tasarım uzmanını bir araya getirmek yerine sadece bir telefonda istenilen doğrultuda proje şekilleniyor. Tasarım ve üretim departmanları iç içe olduğundan, kişiye özel tasarım sadece kişinin isteği doğrultuda gerçekleşiyor. Ürünler standart tasarım dışına çıkınca herhangi bir boşluk, zayıf nokta ve bütünlük kaybına uğramıyor. Tüm tasarım departmanları aynı hammadde ve tedarikçileri kullandığından ilave siparişler, eski tasarımdan hiçbir şekilde farklılık göstermiyor.

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation