Saygın Grubu, Dört Şirketİ Bünyesine Kattı!

Saygın Grubu, Dört Şirketİ Bünyesine Kattı!

Bu haber 19495 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

2018 yılında çekildiği inşaat sektörüne kısa süre önce yeni projelerle dönüş yapan Saygın Grubu, 2020 yılını yeni yatırımlarla kapattı. Yönetim kurulu başkanlığını Güven Saygın’ın yaptığı şirket, bünyesine kattığı dört şirket ile gücünü arttırdı.

Yönetim kurulu başkanlığını Güven Saygın’ın yaptığı Saygın Grubu, 2020 yılı bitmeden 4 şirketi bünyesine kattı. Mekanik ve teknolojik tesisat malzemeleri sektöründe de büyümeyi, karlılığını ve pazar payını artırmayı hedefleyen Grup, sektörün önemli şirketlerine ortak oldu.

Bolinta Endüstriyel Malzeme A.Ş ve Kuark Teknik Malzemeler Ltd şirketleriyle ortaklık yapan Saygın Grubu, her iki şirketin de çoğunluk hisselerini satın aldı.

Teknik servis ve hizmet sektöründe de atılım yapmak ve gücünü artırmak isteyen şirket, Boser Servis Hizmetlerini de bünyesine kattı.

Bu alımlarla birlikte alanında dikkat çeken Saygın Grubu, geri döndüğü inşaat alanında da yatırımlarına devam ediyor. Bu alanda da sektörün durumuna göre pozisyon almayı hedefleyen firma, Nat Gayrimenkul ve Yatırım A.Ş’nin tamamına sahip oldu. Böylece Nat Gayrimenkul bünyesinde yer alan çeşitli metrekarelerdeki gayrimenkuller de Saygın Grubuna geçmiş oldu. Şirket, satın almaların tamamını öz sermayesi ile tamamladı.

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation