Flokser Kimya, IDC Türkiye CIO Awards 2020’den ödülle döndü.

Flokser Kimya, IDC Türkiye CIO Awards 2020’den ödülle döndü.

Bu haber 14324 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Flokser Kimya’nın Bakiyem.com ile beraber geliştirdiği sanal pos, tahsilat ve bayi yönetim sistemi, IDC Türkiye'nin düzenlediği CIO Awards 2020’den ödülle döndü.  
Web ve mobil teknolojilerle uyumlu yapısıyla pandemi döneminde ödeme sorunlarının da önüne geçen proje, yarışmada Future of Work - Working Facilities Project of the Year kategorisinde ikincilik ödülünü aldı. 


Türkiye’nin bakanlık onaylı ilk özel poliüretan Ar-Ge merkezine sahip Flokser Kimya’nın Bakiyem.com ile beraber geliştirdiği fintech projesi, IDC Türkiye CIO Awards 2020’den ödül aldı. Türkiye’nin bilişim liderlerini bir araya getiren, yarışmada, ilgili proje Future of Work -Working Facilities Project of the Year kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. SAP ile tümüyle entegre çalışan yurtiçi ve yurtdışı kullanıma uyum gösteren bayi yönetim, tahsilat ve sanal pos sistemi, pandemi sürecinde yaşanan tahsilat sorunlarının da önüne geçerek işlevselliğini kanıtladı.

 
“Ödeme, müşteri ve bayi yönetiminde sektöre yön vereceğiz”

 
Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Flokser Kimya Genel Müdürü Ekin Tükek, “Flokser Kimya’nın dijital dönüşüm yolculuğunun önemli bir kilometre taşı olarak hayat verdiğimiz proje ile böylesine önemli bir başarı elde etmekten son derece mutluyuz. Fintech projesiyle sektörde ödeme, müşteri ve bayi yönetimi konusunda birçok ilke imza atarak sektöre yön vereceğimize inanıyorum” dedi. 


Ödemeleri mobilleştiriyor 


Bankadan bağımsız olarak ödemelerde 12 taksit imkanı sunan, sanal pos, tahsilat ve bayi yönetim sistemi, web ve mobil erişim kolaylığıyla işletmelerin hayatını ve ödemeleri tümüyle mobilleştiriyor. SMS, mail ve sosyal ağlardan yollanan linklerle de ödeme alabilen sistem, SAP sistemi ile tam entegre yapısıyla da mali işler süreçlerini kısaltıyor. 

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation