DFDS ve KAGİDER‘in kadın girişimcilere yönelik projesi ekrana taşınıyor. .

DFDS ve KAGİDER‘in kadın girişimcilere yönelik projesi ekrana taşınıyor. .

Bu haber 33494 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

DFDS’nin, KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) ile birlikte başlattığı “Kadın için Taşıyoruz” projesi şimdi televizyon programıyla ekrana taşınıyor. Sunuculuğunu Özlem Dalga’nın üstlendiği program “Kadın Girişimcilerin Rotası” adıyla Bloomberg HT televizyon kanalında her Cumartesi 12:00- 12.30 saatleri arasında yayınlanacak. 

DENİZCİLİK ve lojistik sektörünün lider şirketlerinden DFDS’nin KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) ile birlikte iş kadınlarına yönelik “Kadın için Taşıyoruz” kurumsal sosyal sorumluluk projesi ekrana taşınıyor. Sunuculuğunu Özlem Dalga’nın üstlendiği program “Kadın Girişimcilerin Rotası” adıyla girişimcileri desteklemek için başlatılan “Kadın İçin Taşıyoruz” projesine dair merak edilenleri Bloomberg HT ekranına getirecek. 

25 Temmuz 2020 Cumartesi günü ekrana gelecek ilk programın konukları KAGİDER Başkanı Emine Erdem ve DFDS Akdeniz İş Birimi Başkan Yardımcısı Fuat Pamukçu olacak. İlerleyen bölümlerde kadın girişimciler ile lojistik sektörü temsilcileri konuk edilecek. 

Programa ilham veren “Kadın İçin Taşıyoruz” projesi kapsamında 50 kadın girişimciye, girişimci başına iki adet konteyner ile 1 yıl süreyle ücretsiz taşımacılık desteği sunulacak. ”Kadın Girişimcilerin Rotası” programı pandemi sürecinden etkilenen kadın girişimcilere verilen destekle iş dünyasına ve kadın girişimcilere ilham olacak. Her bölümde bir kadın girişimciye, lojistik sektörünün önde gelen bir yöneticisi program boyunca lojistik alanında mentorluk yapacak, bu sayede girişimcilerin farklı pazarlar ve yeni fırsatlar açısından vizyonlarının genişlemesine destek olmak amaçlanacak.

“Kadın Girişimcilerin Rotası” her Cumartesi 12:00-12:30 arasında Bloomberg HT’ ekranında

DFDS Hakkında: DFDS, Avrupa'da taşımacılık ve nakliye hizmetleri sunmaktadır. 8.000'den fazla nakliyeci, DFDS’nin gemi ve liman terminali hizmetlerine ek olarak esnek taşımacılık ve lojistik çözümlerine güveniyor. DFDS’nin 8.000 binden fazla çalışanı, 20’den fazla ülkeden oluşan ağında yer alan gemilerde ve ofislerde görev alıyor. 1866 yılında kurulmuş olan ve merkezi Kopenhag’da bulunan DFDS, Nasdaq Kopenhag'da işlem görüyor.

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation