Yorglass’a “Gücümüze Güç Katanlar” ödülü!

Yorglass’a “Gücümüze Güç Katanlar” ödülü!

Bu haber 19623 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’nin en eski ve dünyada en yatırım yapılabilir Sanayi Bölgesi unvanını elinde bulunduran Manisa Organize Sanayi Bölgesi, 2015’te hayata geçirdiği “Made in Manisa” etkinliğinin üçüncüsünü İzmir’de gerçekleştirdi.

Türkiye’de cam sektörünün üretim ve ihracat bakımından öncü şirketlerinden Yorglass, 2018 yılı sonunda Manisa’da faaliyete geçen akıllı fabrikasıyla üretim kapasitesini artırarak, büyümesini sürdürüyor. Bölgeye ve Türk ekonomisine katkısı ile pek çok ödülün de sahibi olan firma, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin “Made in Manisa” etkinliğinde de “Gücümüze Güç Katanlar” ödülüne layık görüldü. Önemli isimlerin ve bölge sanayicilerinin katıldığı gecede Yorglass’ın ödülünü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yorgancılar aldı.

Manisa’daki mega fabrikadan dünyaya cam ihraç ediyor 

“Gücümüze Güç Katanlar” Ödülü’nün Yorglass için farklı bir anlamı olduğunu söyleyen Hakan Yorgancılar “Yorglass olarakTürkiye’nin ana sanayisini oluşturan tüm sektörlere hizmet veriyoruz.  Türkiye’nin 5 farklı şehrinde kurulu 5 tesisimizde ürettiğimiz yenilikçi ürünleri 60’a yakın ülkeye ihraç ediyoruz. Manisa’ da 2018 yılı sonunda faaliyetine başlayan akıllı fabrikamız sektörümüz için de bölge için de bir ilke imza attı. Endüstri 4.0 altyapısına uygun, son teknoloji makinelerle üretim yapan fabrikamız gerek üretim kapasitesi gerekse teknolojik donanımıyla Manisa bölgesinin de ülkemiz ekonomisinin de gücüne güç katmak üzere aralıksız çalışıyor.” diye konuştu. 

Türkiye’de ilk Jumbo satina cam üretimi Manisa’da yapılıyor

Türkiye’nin ilk çiftcam ve dekoratif cam fabrikasını kurarak uzmanlığını ve deneyimini 45 yıldır sürdüren Yorglass ‘Tek fabrika tek ürün’ stratejisiyle son 5 yılda yıllık ortalama yüzde 25 ve üzeri büyüme gösterdi. Bolu’daki tesisinin kapasitesini iki katına çıkaran firma, Manisa’da 2018 yılının sonunda faaliyete geçirdiği mega fabrikası ile Türkiye’de ilk Jumbo ölçü satina cam üretimine de başladı. 

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation