Wilo’ya en yenilikçi şirket ödülü!

Wilo’ya en yenilikçi şirket ödülü!

Bu haber 29744 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Pompa sektörünün teknoloji uzmanı Wilo, Almanya’da düzenlenen Top 100 inovasyon ödülleri yarışmasında "Yenilikçi Süreçler / Organizasyon" kategorisinde ödüle layık görüldü.

Şimdiye kadar sektörde kilometre taşı olarak nitelendirilen pek çok “ilk”i gerçekleştiren Wilo’nun yenilikçi yaklaşımı ödüle layık görüldü. Almanya’nın Frankfurt kentinde bu yıl 26.’sı yapılan Top 100 inovasyon ödülleri yarışmasında Wilo, en iyiler arasında gösterildi. Pompa uzmanı Wilo, “Yenilikçi Süreçler / Organizasyon” kategorisinde ödüllendirilirken Wilo Grubu CEO'su Oliver Hermes şunları söyledi: “Wilo, kuruluşundan bu yana kendisini pompa endüstrisinde bir inovasyon lideri olarak belirledi. Yeni teknolojiler ve yenilikçi çözümler şirket tarihimizin önemli bir parçasıdır. Bu bağlamda aldığımız bu ödül, çalışanlarımızın performansını çok özel bir şekilde onurlandırdı.”

“Pompa endüstrisinde dijital bir öncüyüz”

Wilo’nun, 1872'den bu yana dünyanın dört bir yanındaki insanlara yenilikçi pompalar ve ileri teknoloji sistem çözümleri sunduğunu ifade eden Oliver Hermes, sözlerine şöyle devam etti: "Dijital dönüşümün sunduğu fırsatlardan yararlanarak, bir üreticiden çok bir çözüm sağlayıcısına dönüştük. Wilo ürünlerini dijital özelliklerle daha ‘akıllı’ hale getiriyor ya da fosil yakıtlardan bağımsız olarak çalışabilmeleri için güneş enerjisi modülleriyle donatıyoruz. Kendimizi pompa endüstrisinde dijital bir öncü olarak görüyoruz.” 

Wilo Teknoloji Baş Sorumlusu Georg Weber ise şirketteki herkesin yeni fikirlere Wilo’nun gelişimine katkıda bulunduğunu belirterek şunları söyledi: "Aktif, çalışan odaklı stratejimiz ile sayısız gelişme sağladık. Yaratıcı yaklaşımımız ürün portföyüyle sınırlı değil. İş süreçlerindeki iyileştirmeler, sürdürülebilirlik, sosyal sorumluluk gibi konularda da önemli adımlar atıyoruz. Bu çerçevede, Top 100 inovasyon ödülünü, dünya çapındaki 7.800 Wilo çalışanı adına alıyoruz.”

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation