thyssenkrupp Asansör sektör profesyonelleriyle buluştu

thyssenkrupp Asansör sektör profesyonelleriyle buluştu

Bu haber 10183 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Dünyanın en büyük asansör ve yürüyen merdivenşirketlerinden biri olan ve Türkiye’de yatırımlarına devam eden thyssenkrupp Asansör, İstanbul’da sektör profesyonelleriyle buluştu.

Dünyanın lider asansör ve yürüyen merdiven firmalarından thyssenkrupp,İstanbul Ataşehir Marriott Otel’de bir araya geldiği alt yüklenicileriyle asansör ve yürüyen merdiven sektöründe iş güvenliği, işçilik kalitesi, gelişen montaj metodları ile verimliliğin artırılması, yerli konseptte en son teknoloji ile birlikte geliştirilen yeni nesil asansör kontrol sistemi, 20 milyon Euro yatırım bütçesi ile Mayıs 2018’de Dilovası-Kocaeli sanayi bölgesinde faaliyete başlayan yürüyen merdiven fabrika süreçleri ve servis hizmetlerinde müşteri merkezli anlayışı değerlendirdi. Her yıl düzenlenen etkinliğe bu yıl 55 alt yüklenici firmadan 70 kişi katıldı. 

thyssenkrupp Asansör Operasyon Direktörü Bilgehan Bozkurt, Satış Direktörü Burak Polatoğlu, Marmara Bölgeler Müdürü Murat Öztürk, Kalite Müdürü Ebubekir Ünal, ISG Ekip Müdürü Selim Aksu, Satınalma Müdürü Aytek Kaplan’ın sunumları ile birlikte alt yüklenicilerin sektörel problemleri üzerinde karşılıklı değerlendirmeler yapıldı. 

İsmail Polat: “Tedarikçilerimize know-how’ı getiriyoruz”

thyssenkrupp Asansör CEO'su İsmail Polat, “Sektör profesyonelleriyle gerçekleştirdiğimiz bu buluşmadan çok memnunuz. thyssenkrupp Asansör olarak Türkiye’de inşaat ve ulaşım sektörlerinin gelişimi ile birlikte büyümemizi sürdürürken, her gün milyonlarca insanın hayatına dokunup, güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerine ve yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olma misyonunu üstleniyoruz. Bu misyonu başarıyla yürütmede, bize destek olan alt yüklenicilerimizin de payı var. Öte yandan yürüyen merdiven çok kompleks bir iş, özellikle tedarikçiler kanalında belli bir know-how gerektiriyor. Biz tedarikçilerimizi belirli bir know-how seviyesine ve kalite standartlarına getirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Tedarikçilerimizin tüm iş süreçlerini biz oluşturuyoruz, takip ediyoruz. Böylece kaliteli, yüksek teknolojik performansa sahip, dayanıklı ürünlerimiz ile kullanıcılarımıza konfor imkanı sunuyoruz” dedi.

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation