Alternatif Lease’in Genel Müdürü Emre Tongo oldu.

Alternatif Lease’in Genel Müdürü Emre Tongo oldu.

Bu haber 29214 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür, “Finansal kiralama sektörünün önde gelen kurumlarından ve iştiraklerimizden biri olan Alternatif Lease, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda esnek ve nitelikli çözümler üreterek grubumuz içerisinde destekleyici bir rol üstleniyor. Emre Tongo’nun tecrübesiyle Alternatif Lease'in büyüme yolculuğunda önemli katkılar sağlayacağına inanıyor, kendisine görevinde başarılar diliyorum’’ dedi.

Alternatif Lease Genel Müdürü Emre Tongo ise ‘’Müşterilerine özel finansal kiralama hizmetlerini içinde barındıran en uygun çözümleri sunarak, sektöründe adından söz ettiren Alternatif Lease’de görev almaktan mutluluk duyuyorum. Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Alternatif Bank’ın iştirakleriyle birlikte başarılarına yenilerini ekleyeceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Emre Tongo Kimdir?

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlayan Emre Tongo, 1992 yılında başladığı bankacılık kariyerine sigorta, filo yönetimi gibi önemli sektörlerde devam etti. 1999-2019 yılları arasında Garanti Bankası, Garanti Factoring, Garanti Finansal Kiralama, Garanti Filo Yönetimi ve Coface Sigorta’nın da aralarında bulunduğu kurumlarda üst düzey yönetici pozisyonunda görev yaptı. Emre Tongo, Nisan 2019’da Alternatif Bank’ın iştiraklerinden Alternatif Lease’e katılarak Genel Müdürlük görevini üstlendi.

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
MERCEDES BENZ ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation