TBV’nin Kurumsal Sponsoru SAS Oldu!.

TBV’nin Kurumsal Sponsoru SAS Oldu!.

Bu haber 7281 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Gelişmiş analitik ve yapay zekada dünya lideri olan yazılım devi SAS, bilgi toplumuna dönüşmüş bir Türkiye için çalışan Türkiye Bilişim Vakfı’nın (TBV) kurumsal sponsoru oldu. 

TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve SAS Türkiye ve Orta Asya Bölgelerinden Sorumlu Genel Müdürü Tayfun Topkoç’un imzaladığı kurumsal sponsorluk anlaşmasıyla, global bilgi birikimi ve teknolojik altyapısıyla SAS, TBV’nin gelecek dönemde ortaya koyacağı projelerde önemli katkılar sunacak. 

Bu önemli işbirliği ile ilgili konuşan SAS Türkiye ve Orta Asya Bölgelerinden Sorumlu Genel Müdürü Tayfun Topkoç şunları söyledi: “Yakın zaman önce sosyal sorumluluk yaklaşımı çerçevesinde, Türkiye’nin Dijital Zekasıyla Kalkınması adına TBV ile birlikte hayata geçirdiğimiz “Dijital Teknoloji Geliştiriciler” projesinin hemen ardından böylesine önemli bir işbirliğine daha imza atmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yaklaşık 25 yıldır temsil ettiği alanlarda çok önemli çalışmalara imza atan TBV’nin kurumsal sponsoru olarak bu faaliyetlere önemli bir katkı sunabileceğimizi düşünüyoruz.”

Konuya ilişkin açıklama yapan TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise şöyle konuştu: “Kurulduğumuz günden bu yana geliştirdiğimiz işbirlikleri ve ürettiğimiz projeler ile öncelikli hedefi teknoloji ile kalkınan bir Türkiye olan her kesimin desteklediği önemli bir kurum olmayı başardık ve bu süreçte paydaşlarımızın da desteği ile ülke menfaatlerini gözeten birçok başarılı çalışmayı hayata geçirdik. Bu noktada, alanında öncü şirketler arasında yer alan SAS’ın kurumsal sponsorumuz olarak destekçilerimiz arasında yer almasından dolayı çok mutluyuz. Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümü ve geleceği için geliştireceğimiz projelerde bu tür işbirlikleri bizleri cesaretlendiriyor."

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation