Kiğılı, Avrupa'nın en büyük hazır giyim fuarı IFCO’ya katıldı.

Kiğılı, Avrupa'nın en büyük hazır giyim fuarı IFCO’ya katıldı.

Bu haber 6467 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’de erkek giyim moda perakendesinin öncü markası Kiğılı, rahatlığın ön planda olduğu 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile İstanbul Fashion Connection (IFCO) Hazır Giyim ve Moda Fuarında sektör profesyonelleri ve moda severlerle buluştu.  

 

Kiğılı, 7-10 Şubat tarihlerinde Türkiye’nin moda başkenti İstanbul’da, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Avrupa'nın en büyük hazır giyim fuarı IFCO’da, şirketin yenilikçi tasarımlarından oluşan 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu sektör profesyonelleri ve moda tutkunlarına tanıttı. Tasarım firmaları, acenteleri, tasarım ofisleri gibi dünyanın dört bir yanından moda ve perakende sektörünün farklı alanlarda faaliyet gösteren paydaşlarını buluşturan Fuarda, Kiğılı 100 m2'lik göze çarpan bir stantla yer aldı. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği stantta Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, Ticaret Bakanı Ömer Bolat’ı da ağırladı ve ürünleri hakkında bilgi aktardı.

 

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) iştiraki İTKİB Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen küresel fuarda Kiğılı, detaylara titizlikle dikkat edilerek hazırlanmış şık, rahat ve birbiriyle kombinlenebilen yeni sezon kıyafetleri ile büyük ilgi gördü. Konforuna önem veren stil sahibi erkeklere yönelik hazırlanan yeni sezon koleksiyonu, sofistike takım elbiselerden gündelik spor giyime kadar geniş bir ürün yelpazesinden oluşuyor. Kiğılı 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile fonksiyonel bir şıklık sunarken, sektördeki lider ve öncü konumunu bir kez daha gözler önüne serdi.


Fuarı ziyaret eden İHKİB Yönetim Kurulu Üyesi ve Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hilal Suerdem fuara ilişkin yaptığı açıklamada "İHKİB, dünyanın dört bir yanından alıcıları ve markaları bir araya getirerek sektörde bir köprü görevi üstleniyor. Sektör profesyonelleri ve moda meraklılarıyla bağlantı kurmak için mükemmel bir fırsat olan bu fuarda biz de Kiğılı olarak en son koleksiyonumuzu sergileme fırsatı bulduk. Yeni tasarımlarımıza gösterilen ilgi bizi mutlu etti ve gururlandırdı.” dedi. 

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
MERCEDES BENZ ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation