Türkiye’nin Teknoloji Lideri 23 Yaşında!

Türkiye’nin Teknoloji Lideri 23 Yaşında!

Bu haber 2657 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Bankacılık, finans, sigorta, perakende ve otomotiv başta olmak üzere farklı sektörlerdeki deneyimini yenilikçi teknolojilerle birleştirerek şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarında güvenli bir rehber olan GTech; 23 yıldır bilişim ekosistemine değer katıyor.

Günümüz iş dünyası, teknolojinin hızlı evriminin etkisiyle büyük bir dönüşüm yaşıyor. Teknolojik yenilikler, iş yapma biçimlerini kökten değiştiriyor ve işletmeleri daha hızlı, daha verimli ve daha rekabetçi hale getiriyor. Dijital dönüşümün, iş dünyasının temel taşlarından biri haline gelmesi şirketlerdeki değişim ivmesini de giderek artırıyor. İşletmeler, bilgiye anında erişim, akıllı otomasyon sistemleri ve veri analitiği gibi teknolojilere uyum sağlayarak rekabet avantajı yakalıyor.

Alanında uzmanlaşmış kadrosu, farklı sektörlerdeki deneyimi ve özelleştirilmiş ürün ve çözümleri ile GTech, 23 yıldır şirketlerin teknolojik altyapılarını modern platformlara taşıyor. Ar-Ge çalışmalarına ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarıyla öne çıkan GTech; finansal teknolojiler ve veri mühendisliği alanında sektör ihtiyaçlarını ve kurumların beklentilerini öngörerek %100 yerli ürün ve çözümler geliştiriyor.

“Global bir oyuncu olma” hedeflerini 2023 yılında daha da ileriye taşıdıklarını söyleyen GTech Kurucu Ortağı ve CEO’su Mine Taşkaya; “GTech olarak hem analitik hem de finansal teknolojiler alanında kurumlara bir pusula gibi yol gösteriyor ve dijital dönüşüm yolculuklarına mentorluk ediyoruz. Ar-Ge bizim her zaman önceliğimiz. Bundan sonra da yeni ürünler geliştirmeye devam edecek, dijital bankacılık ve API çözümlerimiz ile finans sektörünün dijital dünyadaki ihtiyaçlarını karşılamayı sürdüreceğiz. Özellikle yeni nesil bankacılık ve finansal teknolojiler alanlarında ortaya çıkan fırsatları yakından takip ediyor, bunları doğru değerlendirip hızla aksiyona geçerek yurt içinde ve dışında büyümemizi destekliyoruz. Hedefimiz Cumhuriyetimizin 100. yılında finansal teknoloji ihracatında %400 büyümek” dedi.

Son bir yılda Doğan Yatırım Bankası, Fups Bank gibi finans sektörünün güçlü yeni oyuncularının altyapılarını kurarak müşteri portföylerini daha da büyüttüklerini belirten Taşkaya; “2023 yılına girerken müşteri odaklı yaklaşımımızı yurt dışında daha geniş bir coğrafyaya taşıyarak uluslararası çapta Finansal Teknolojiler sunan bir şirket olma hedefi koymuştuk. Gerçekleştirdiğimiz iş ortaklıkları ve hayata geçirdiğimiz projelerle bu hedefimize her geçen gün adım adım yaklaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Geçen yılın sonunda açtığımız Dubai ofisimizle Avrupa’dan sonra Körfez Bölgesi, Güney Asya ve Afrika’ya sunduğumuz ürün ve çözümlerimizle kurumlara değer katmaya devam edeceğiz” diyerek GTech’in global büyüme yolcuğuna dikkat çekti. 

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
MERCEDES BENZ ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation