Balance Network, Yenilenen Kripto Para Borsasıyla Yatırımcıların Beklentilerini Aşmaya Hazırlanıyor

Balance Network, Yenilenen Kripto Para Borsasıyla Yatırımcıların Beklentilerini Aşmaya Hazırlanıyor

Bu haber 1674 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Kripto para ve blockchain çözümleri sağlayıcısı Balance Network, kripto para borsasının yazılımını yenilemeye karar verdikten sonra yazılım geliştirmesi ve güvenlik testlerini tamamlayarak önemli bir kilometre taşını geride bıraktı. Yenilenen kripto para borsası, Ağustos ayının başında canlı ortama geçiş yaptı.

Yenilenen kripto para borsasının başlıca özellikleri şunlar olacak:

Yüksek Hacim: Borsa, yüksek işlem hacmi ve hızı sayesinde kullanıcıların yüksek performanslı işlemler yapmasını destekleyecek.

İşlem Kolaylığı ve Kullanıcı Dostu Arayüz: Kullanıcılar, yenilenen arayüzle kripto para alım satım işlemlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

Token Çeşitliliği: Borsa, çeşitli coin ve tokenlara erişim sağlayarak yatırımcılara geniş bir seçenek sunacak.

İleri Seviye Güvenlik Önlemleri: Kullanıcıların varlıklarını korumak için alınan güçlü güvenlik önlemleri ile gönül rahatlığı ile yatırım yapılabilecek.

Web ve Mobil Sürüm: Kullanıcılar, web (balancenetwork.io) ve Eylül ayında yayınlanacak mobil uygulama aracılığıyla istedikleri cihazdan kripto para işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

"İlk sürümü sonrası aldıkları feedbackler neticesinde, sıfırdan yazılımına başladıkları kripto para borsasını tamamlamanın heyecanını yaşadıklarını belirten Balance Network Ceo’su Ahmet Akkaya; ‘Kullanıcılarımıza daha yüksek performans, işlem kolaylığı ve ileri seviye güvenlik sunmak için yoğun çalışmalar yaptık. Sektörde fark yaratacak olan uygulamaları ise önümüzdeki günlerde ekleyerek yatırımcılarımıza yeni bir deneyim sunacağız.’ dedi.

Balance Network, Ağustos ayında yenilenen kripto para borsasının canlı ortama geçişiyle birlikte, kullanıcılarının dijital varlık işlemlerini daha etkili ve verimli bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanıyacak.  

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation