NG Kütahya Seramik Akhisar’da Bölgenin En Büyük Seramik Mağazasını Hizmete Açtı

NG Kütahya Seramik Akhisar’da Bölgenin En Büyük Seramik Mağazasını Hizmete Açtı

Bu haber 12579 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Türkiye’nin seramik sektöründeki en yaygın mağaza ağına sahip olan NG Kütahya Seramik, Manisa, Akhisar’da gerçekleştirdiği açılış töreni ile mağazalarına bir yenisini ekledi.

NG Kütahya Seramik, stratejik yatırımlarla mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Teknolojik altyapısı ve kalitesi ile sektörde lider konumda yer alan NG Kütahya Seramik, 238’inci mağaza açılışını Manisa Akhisar’da gerçekleştirdi. NG Kütahya Seramik’in Manisa Akhisar’da açtığı showroom’da sadece ürünler değil aynı zamanda gelecek yılların yaşam alanlarından da önemli ipuçları veriyor. 

NG Kütahya Seramik, stratejik yatırımlarla mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Teknolojik altyapısı ve kalitesi ile sektörde lider konumda yer alan NG Kütahya Seramik, 238’inci mağaza açılışını Manisa Akhisar’da gerçekleştirdi. NG Kütahya Seramik’in Manisa Akhisar’da açtığı showroom’da sadece ürünler değil aynı zamanda gelecek yılların yaşam alanlarından da önemli ipuçları veriyor. 

Manisa Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu: “Mağaza bölgenin inşaat kalitesini artıracak”

Açılışta konuşan Manisa Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu “Öncelikle bu güzel mağaza Akhisar’a hayırlı olsun. NG Kütahya Seramik markasıyla Manisa’ya ilk yatırımın Akhisar’a yapılmasından dolayı son derece mutluyuz. Mağaza, bölgede inşa edilen konutların kalitesini de artıracağına inanıyorum. Bölgesel yatırımlarla ülke ekonomisine katkılarından dolayı değerli NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı’na ve Turkuaz Yapı’ya sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ise yaptığı konuşmada Akhisar’a yapılan yatırımdan dolayı son derece gurur duyduğunu söyledi. Erdayıoğlu, “NG Kütahya Seramik’in bu mağazası bölgeye ciddi bir hizmeti de beraberinde getirmiş olacak. Dolayısıyla mağaza açılışında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Akhisar Turkuaz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çakmak: “Fransa’daki iş birliğimizi Manisa’da taçlandırdık”

Açılış töreninde konuşan Akhisar Turkuaz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çakmak,

NG Kütahya Seramik’in Dünya’da Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ettiğine dikkat çekti. Süleyman Çakmak,  Fransa pazarının öncü ve büyük firmalarından Turquoise Home ismi altında Fransa’nın Paris bölgesinde 2 mağazanın yanı sıra, Strasbourg ve Redon şehirlerinde birer mağaza olmak üzere toplamda 4 mağazada aktif halde toptan ve perakende satış hizmeti verdiklerinin altını çizdi. Süleyman Çakmak Fransa pazarındaki iş birliğimizi kendilerine ait 5. Mağaza olan Akhisar Turkuaz Yapı mağazasının açılışıyla taçlandırdıklarını söyledi.

Turkuaz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çakmak konuşmasını şöyle sürdürdü:

“NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Erkan Güral Bey’in vizyon ve hedefleri bizleri her daim heyecanlandırmış, bizlere yeni fırsatlar, ufuklar açmış, hedeflerimize daha kolay ulaşmayı sağlamıştır. Burada kendisine sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum.”

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral: “Manisa’da yeni mağaza açılışlarına devam edeceğiz”

Akhisar mağaza açılışında konuşan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, sadece Fransa’da değil Dünya’nın birçok ülkesinde açılan mağazalar, mağazalarda yer alan inovatif ve katma değerli ürünler ile Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeyi sürdürdüklerini söyledi. Erkan Güral, “Benim için her zaman yeri çok ayrı olan Manisa Akhisar’da mağaza açmaktan dolayı son derece mutlu olduğumu söylemeyerek sözlerime başlamak isterim. Akhisar Turkuaz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çakmak ile aslına bakarsanız önce yurtdışında yatırım yaparak zorlu bir yola çıktık. Fransa’da 4 ayrı mağazayı hayata geçirdikten sonra Manisa’da Akhisar’da Süleyman Çakmak Bey ile yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Planlamamızda bir değişiklik olmazsa Manisa merkez başta olmak üzere, birçok noktada Turkuaz Yapı ile işbirliği içinde mağaza yatırımlarına devam edeceğiz.”

Erkan Güral: “ Katma değerli ürün üretimi noktasında teknoloji yatırımlarımız devam ediyor”

NG Ailesi olarak hizmet verdikleri tüm sektörlerde yatırım yaparak büyümelerini sürdürdüklerini kaydeden Erkan Güral, “ NG Ailesi olarak hizmet verdiğimiz sektörlerde yatırım yapmayı seviyoruz. NG Kütahya Seramik tarafında açtığımız her fabrika ile kapasitemizi artırırken, fabrikamız çatısı altında yer alan teknolojik alt yapı ile katma değerli ürün geliştirme hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin birçok noktasında yer alan yaygın mağaza ağımızla da sektöre yön veren ürünlerimizi tüketicilerle buluşturuyoruz.” dedi. 

 NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“Türkiye olarak yolumuz uzun. Birçok sektörde nitelikli ürün ortaya koymak için sanayi tesislerinin yatırımlarına devam etmeleri büyük önem arz ediyor. Ülkelerin gelişmesi, kalkınması ve büyümesinin yolu nitelikli ürün üretiminden geçiyor. Sadece seramik sektöründe değil, tüm sektörlerde yapılacak yeni yatırımlar ve yeni istihdamlarla ülke ekonomisini güçlendirmeli ve görevimiz olan bu süreci en iyi şekilde yöneterek sürdürmemiz gerektiğini söylemek isterim.  Öte yandan bugün bizleri burada yalnız bırakmayan Akhisar Genç İş İnsanlar Derneği ile Manisa Genç İ İnsanları Derneği’nin bende yeri çok ayrı.  Hem şahsım hem de firmam adına bugüne kadar vermiş oldukları yardımlardan dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum Mağazamızın ülke ekonomisine, Ege Bölgesi’ne ve Manisa’ya hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Konuşmaların ardından, açılışa katılan davetliler mağazayı gezerek NG Kütahya Seramik’in başta 120X240 cm ebatlarındaki en büyük ürünleri olmak üzere diğer inovatif ürünleri de ilgiyle incelediler. NG Kütahya Seramik 12 Ekim Çarşamba günü ise Aydın Kuşadası’nda yeni mağaza ve showroom açılışıyla satış ağını genişletmeyi sürdürecek.

ETİKETLER :
Bizim Mutfak Kocaman Balık Usta Dönerci Altınkılıç Kefir Şekerbank

ÖNERİLEN HABERLER

Şekerbank Mikro Yazılım
ŞEKERBANK GÜRBAĞ-EFE KUVEYT TÜRK BARSAN LOJİSTİK-1 BARSAN LOJİSTİK
PRİME NEXT FİNROTA Lila Grup Tekfen Tarım Rockwell Automation